16.9 C
Ohrid
петок, јуни 18, 2021
Почетна Македонија Охрид Автомобил падна во Охридско езерото кај „Горица 3“ (Видео)

Автомобил падна во Охридско езерото кај „Горица 3“ (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

– Автомобил падна денес во водите на Охридското Езеро кај месноста „Горица 3“ во Охрид.

Според првичните информации нема повредени во оваа несреќа.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -