27.9 C
Ohrid
сабота, јули 31, 2021
Почетна Австралија Весел тапанџија растура на свадба во Мелбурн-Австралија

Весел тапанџија растура на свадба во Мелбурн-Австралија

Translate (Eng):[gtranslate]

Овој тапанџија е вистински празник за уши и душа, на младоженците им приреди прекрасна забава што ќе ја паметат додека се живи..

Во продолжение погледнете за каков перформанс станува збор:

РЕКЛАМА
- Реклами -