4.9 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаАвстралијаАлбанец од Австралија ја убил ќерката бидејќи доцнела од вечерно излегување со...

Албанец од Австралија ја убил ќерката бидејќи доцнела од вечерно излегување со нејзиниот дечко

Сабрина Лекај е пронајдена мртва на предното седиште на својот „мерцедес“ во Аделаида Австалија половина час пред полноќ на 250 метри од нејзинот дома, објавува „7newsAdelaide“.

20 годишната Сабрина ја убил нејзиниот татко затоа што доцна се вратила од вечерното излегување.

Студентката на пријателите им се пожалила дека се плаши оти татко и ќе ја кара бидејќи задоцнила со враќањето дома.

Неколку часови подоцна било пронајдено нејзиното тело во автомобилот заедно со таткото кој имал сериозни повреди.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Перо Антиќ активно учествува во предизборната кампања на Вучиќ

Перо Антиќ веќе некое време објавува фотографии и видеа на неговите профили од политичкиот ангажман Во Србија идната недела ќе се одржат избори, а во...

Истиот лек во Германија е 310, а во Македонија 970 денари!

Ова е лекот Ко Росвера од 20 мг и 10 мг. Го препишуваат главно кардиолозите, а служи за одржување на ниско ниво на холестеротот...

Бил Гејтс: Интернетот помогна „лудите“ луѓе да се најдат едни со други

Мултимилијардерот Бил Гејтс изјави дека првично мислел дека Интернетот ќе го направи светот позаснован на факти, дека ќе стане рационален, но дека подоцна сфатил...

Османи: Следната мисија на ДУИ е претседател на државата

Портпаролот на ДУИ, Бујар Османи денеска во изјава за медиумите рече дека следната мисија на ДУИ е претседател, бидејќи тоа е единствената функција која...