8.6 C
Ohrid
недела, ноември 29, 2020
Почетна Историја Холивудската легенда Кирк Даглас сликан околу 1947 година каде поклонува училишен прибор...

Холивудската легенда Кирк Даглас сликан околу 1947 година каде поклонува училишен прибор на дечиња во Егејска Македонија.

Translate (Eng):[gtranslate]

Ретка фотографија во која Холивудската легенда Кирк Даглас сликан околу 1947 година каде поклонува училишен прибор на дечиња во Егејска Македонија.

 

 

РЕКЛАМА

- Реклами -