-2.2 C
Ohrid
вторник, јануари 19, 2021
Почетна Австралија Тепачкa за тоалетна хартија во Сиднеј поради паникa од кopoнавирусот

Тепачкa за тоалетна хартија во Сиднеј поради паникa од кopoнавирусот

Translate (Eng):[gtranslate]

Инцидентот, што се случил во саботата наутро во ,,Вулвортс“ во Чулора, беше снимен од страна на еден купувач, а потоа видеото молскавично беше поделено на социјалните мрежи.

РЕКЛАМА
- Реклами -