27.9 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Македонија Верувале или не "Урнатата" база на Нефи од ДУИ воскресна и...

Верувале или не “Урнатата” база на Нефи од ДУИ воскресна и работи турбо

Translate (Eng):[gtranslate]

Како што јавува Охрид Скај „Урнатата“бетонска база наконтраверзниот советник во советот на Општина Охрид  Нефи Усеини ,Воскресна и продолжи да работи турбосо полна пареа! ?

Се псотавува отворено прашањето , што тоа руши Општина Охрид во бетонската база на советникот Нефи Усеини?

Извор Охрид Скај

РЕКЛАМА
- Реклами -