19.6 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Австралија Додека ние се мачиме со нашиот, рагби клуб од Австралија го направи...

Додека ние се мачиме со нашиот, рагби клуб од Австралија го направи најубавиот македонски дрес

Translate (Eng):[gtranslate]

Ова е дресот на „Македонските Сонца“, рагби Клуб од Австралија и навистина изгледа прекрасно. Кај македонците никогаш немало дилеми затоа какви симболи треба да користат и секогаш се горди на тоа

motika.mk

РЕКЛАМА
- Реклами -