27 C
Ohrid
четврток, август 5, 2021
Почетна Естрада „Каде сте сега вие кучките?“ –Доколку ви се моча ви ја препорачуваме...

„Каде сте сега вие кучките?“ –Доколку ви се моча ви ја препорачуваме оваа песна

Translate (Eng):[gtranslate]

Нема многу зборови да се опише ова дело со „мафија“ да пролонгирате музика а не обратно е тоа е во една реченица.Видеото е снимено во Битола претпоставувајќи дека и девојката е од таму во местото Баир, што означува некакво место како Дизелдорф според песнава но се додека не ја слушнете нема да ви стане јасно за што се работи :

РЕКЛАМА
- Реклами -