Во Холандија убиен е фолк пејач од “Ѕвездите на Гранд”

Пејачот од популарното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Енвер Мики Колашинац е убиен во Холандија, објавија вечерва српските медиуми.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here