7.6 C
Ohrid
сабота, март 2, 2024
ПочетнаЕстрадаСлаткар и Днк редовни муштерии во Шутка

Слаткар и Днк редовни муштерии во Шутка

Кога сте јавна личност, неизбежно е на секој чекор да ве следат папараците, а и случајните минувачи да ве „загледуваат“.

Јавните личности пред малите и големи екрани речиси секогаш се беспрекорно средени, дотерани, нашминкани и со фризури. Општо познато е дека тие не спаѓаат во обичната класа и купуваат брендирана, многу скапа облека и сè што е потребно за совршен изглед.

Екипата на „Бекстејџ“ направила анализа и открила кои познати личности купуваат од најпознатиот пазар во Скопје, а тоа е пазарот во Шутка – во општината Шуто Оризари.

„Го видов Панчо од ДНК, направивме заедно една фотографија и ја ставивме на Инстаграм“, вели еден соговорник за Бекстејџ. Друг вели дека ги видел Слаткар, Тони Зен, Јелена Јованова…

Погледнете го видеото кое го изработила Бејстејџ екипата, и дознајте кој сака со малку пари да изгледа одлично.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

ЗИБЕРИ: Многу лични документи кои се обработени и подготвени за доставување се заглавени во лавиринтите на МВР

Готови документи се заглавени во лавиринтите на МВР, а поднесени се 50 претставки до Народниот правобранител. „Многу лични документи кои се обработени и подготвени...

Обвинителот Коцевски: Сум имал 50 до 60 вакви случаи, но како убиството на Вања Ѓорчевска немав видено

Државниот обвинител Љупчо Коцевски во првото телевизско интервју, во ТОП Тема на Телма наведе дека во обвинителската кариера истражувал многу злосторства, но како убиството...

Зад себе имам мандат без ниту една стратешка грешка, рече Пендаровски

Претседателот Стево Пендаровски ја објави кандидатурата за нов мандат на претстојните претседателски избори. Пребарај.. МАКФАКС МАКФАКС МАКЕДОНИЈАПендаровски ја објави кандидатурата за нов мандат: „Не ме контролира никој, ниту...

Скопјанец не пријавил дека е почината мајка му, па девет години ја земал инвалидската пензија !!!

Одделот за сузбивање на организиран и сериозен криминал поднесе кривична пријава против Н.Љ.(60) од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело...