16.9 C
Ohrid
сабота, јули 24, 2021
Почетна Естрада Слаткар и Днк редовни муштерии во Шутка

Слаткар и Днк редовни муштерии во Шутка

Translate (Eng):[gtranslate]

Кога сте јавна личност, неизбежно е на секој чекор да ве следат папараците, а и случајните минувачи да ве „загледуваат“.

Јавните личности пред малите и големи екрани речиси секогаш се беспрекорно средени, дотерани, нашминкани и со фризури. Општо познато е дека тие не спаѓаат во обичната класа и купуваат брендирана, многу скапа облека и сè што е потребно за совршен изглед.

Екипата на „Бекстејџ“ направила анализа и открила кои познати личности купуваат од најпознатиот пазар во Скопје, а тоа е пазарот во Шутка – во општината Шуто Оризари.

РЕКЛАМА

„Го видов Панчо од ДНК, направивме заедно една фотографија и ја ставивме на Инстаграм“, вели еден соговорник за Бекстејџ. Друг вели дека ги видел Слаткар, Тони Зен, Јелена Јованова…

Погледнете го видеото кое го изработила Бејстејџ екипата, и дознајте кој сака со малку пари да изгледа одлично.

- Реклами -