24.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Естрада Најдобрите фолк изведувачи Елена Јовческа и Далибор Ѓошиќ снимаа дует песна и...

Најдобрите фолк изведувачи Елена Јовческа и Далибор Ѓошиќ снимаа дует песна и спот

Translate (Eng):[gtranslate]

Новата песна на Елена Јовческа и Далибор Ѓошиќ конечно доби и спот. Музиката е дело на Далибор Ѓошиќ а песната е снимена во студиото ”Сити саун”.Спотот се снимаше во славното Демирхисарско село Прибилци, а за спотот се погрижи екипата на Интв.

РЕКЛАМА
- Реклами -