8.6 C
Ohrid
недела, март 3, 2024
ПочетнаЕстрадаНЕЗАМЕНЛИВАТА ЕЛЕНА ЈОВЧЕСКА НАСКОРО ВО „ЕТНО РЕСТОРАН ДЕДО ДИМО“

НЕЗАМЕНЛИВАТА ЕЛЕНА ЈОВЧЕСКА НАСКОРО ВО „ЕТНО РЕСТОРАН ДЕДО ДИМО“

Тимот на етно ресторанот „Дедо Димо село Куратица“ на 13-07 2019 ве поканува на одлична забава со незаменливата Елена Јовческа. Покрај вксуната храна ќе уживате и во прекрасната музика отпеана од Јовческа.

Гајдаџиката Елена Јовческа има со што да се пофали, но и гордее. Покрај нејзиниот глас таа и прекрасно изгледа со нејзината природна убавина. Тоа впрочем го докажуваат и нејзините бројни фанови на социјалните мрежи кои јавно и даваат комплименти за нејзиниот изглед. Но кога сме кај нејзините видеа бројката си го кажува своето над 300.000 прегледи за само две недели….

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Битолчанец ги искоцкал парите, па го запалил казиното.

35-годишник подметнал пожар во казино, соопштија од Битолската полиција. Според информациите, синоќа во 02.15 часот во Битола, полициски службеници од СВР Битола го лишиле од...

Пендаровски објави: Собрани се 10.000 потписи за неполни пет часа

Актуелниот претседател, Стево Пендаровски, кој се кандидира за втор мандат на претседателските избори објави дека за помалку од пет часа успеал да собере 10.000...

Силјановска Давкова за само четири часа собра над 15.000 потписи

За само четири часа, во периодот од осум изутринава до 12 часот кандидатката за претседател на Македонија, Гордана Силјановска Давкова над 15.000 граѓански потписи...

Јанкулоска со поддршка за Силјановска-Давкова

Поддршка за мојата професорка, затоа што докажа дека жената истовремено може да биде добра мајка, посветена сопруга и експерт во својата професија – сочуствителна...