18.8 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Естрада НЕЗАМЕНЛИВАТА ЕЛЕНА ЈОВЧЕСКА НАСКОРО ВО „ЕТНО РЕСТОРАН ДЕДО ДИМО“

НЕЗАМЕНЛИВАТА ЕЛЕНА ЈОВЧЕСКА НАСКОРО ВО „ЕТНО РЕСТОРАН ДЕДО ДИМО“

Translate (Eng):[gtranslate]

Тимот на етно ресторанот „Дедо Димо село Куратица“ на 13-07 2019 ве поканува на одлична забава со незаменливата Елена Јовческа. Покрај вксуната храна ќе уживате и во прекрасната музика отпеана од Јовческа.

Гајдаџиката Елена Јовческа има со што да се пофали, но и гордее. Покрај нејзиниот глас таа и прекрасно изгледа со нејзината природна убавина. Тоа впрочем го докажуваат и нејзините бројни фанови на социјалните мрежи кои јавно и даваат комплименти за нејзиниот изглед. Но кога сме кај нејзините видеа бројката си го кажува своето над 300.000 прегледи за само две недели….

РЕКЛАМА
- Реклами -