15.9 C
Ohrid
среда, јули 6, 2022
Естрада ВИДЕО: Јелена Карлеуша без гаќички!!

ВИДЕО: Јелена Карлеуша без гаќички!!

Карлеуша се снимала во новата модна комбинација, во еден миг популарната пејачка ја подигнала ногата и покажала дека под панталоните здолниште не носи ништо и е гола.

Скандалозната пејачка го покажала новиот аутфит, црното џемперче и невообичаеното панталона златно здолниште кое на страната има само врвки. Уште на прв поглед јасно се гледа дека Карлеуша под него не носи ништо.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here