Врањеш објави порно снимка од Карлеуша (ВИДЕО)

Се’ уште е свеж скандалот кој изби во регионот, а се однесува на љубовниот триаголник Врањеш, Карлеуша, Тошиќ.

Имено, Огњен Врањеш упорно тврдеше дека поседува снимки од Карлеуша, кои се исклучиво за лица во зрели години.

По неодамнешната случка тој објавил снимка на порно сајт, која се прошири со брзина на светлината.

Погледнете го видеото на следниот (линк.)

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here