2.7 C
Ohrid
петок, декември 8, 2023
ПочетнаЕстрадаВрањеш објави порно снимка од Карлеуша (ВИДЕО)

Врањеш објави порно снимка од Карлеуша (ВИДЕО)

Се’ уште е свеж скандалот кој изби во регионот, а се однесува на љубовниот триаголник Врањеш, Карлеуша, Тошиќ.

Имено, Огњен Врањеш упорно тврдеше дека поседува снимки од Карлеуша, кои се исклучиво за лица во зрели години.

По неодамнешната случка тој објавил снимка на порно сајт, која се прошири со брзина на светлината.

Погледнете го видеото на следниот (линк.)

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

И шоферот на Палчо доби гратис шишање за во Шутка !!!

Судија на претходна постапка од Основниот кривичен суд Скопје го прифати предлогот на Обвинителството, и му одреди 30-дневен притвор на возачот кој го возел...

Првото селфи на Боки 13 откако е на слобода- Мора да признаеме како за болен човек, добро изгледа !!!

Бојан Јовановски, познат како Боки 13 објави фотографија на својот Фејсбук, прво селфи на слобода. „Првото селфи на слобода после повеќе од 4 години. Господ...

Возачот на Палчо не чувствува вина: Јас го возев на болница

Стефан Димковски, кој го превезуваше Љупчо Палевски-Палчо и заврши во притвор, не чувствува вина во случајот со убивањето на Вања Ѓорчевска, одговори тој на...

Мајката на Вања: Не можам да разберам, се ми е нереално – Со сопругот бевме 5 години разделени, но бевме во добри односи.

Зорица Ѓорчевска, мајката на Вања Ѓорчевска (14) која беше убиена кај скопското село Бразда за српска „Република“ изјавува дека важно и е само да...