9.9 C
Ohrid
среда, април 17, 2024
ПочетнаЕстрадаРЕШИЛА ДА ЈА ЗАГУБИ НЕВИНОСТА НА 70 ГОДИНИ!

РЕШИЛА ДА ЈА ЗАГУБИ НЕВИНОСТА НА 70 ГОДИНИ!

Моите стандарди се многу високи. Се надевам дека ќе најдам некој висок, црн, згоден милионер, изјавила кабаре пејачката Пем Шо.

Пем Шо (70), кабаре пејачка, решила да ја загуби невиноста. Единствено што е необично во целата приказна се нејзините години. Таа изјавила дека не нашла некој соодветен на кого може целосно да му се предаде, бидејќи била окупирана со работата.

Пем била доследна и не верувала во сексот пред брак и никогаш не се венчала, но сега изјавила дека дошло време.

„Подготвена сум. Ќе се обидам да го најдам вистинскиот. моите стандарди се многу високи. Никогаш не сте стари за било што. Ќе се обидам да се венчам и да спијам со маж“, изјавила Пем.

„Имам 70 години, но сум млада во срцето. Луѓето не веруваат дека имам толку години. Мислам дека изгледам одлично. Забавна сум и имам многу енергија“, додала за крај Пем Шо.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Максим: Нема да коалицирам со ова раководство на СДСМ после парламентарните избори

А1он (ВИДЕО) Интервју со Димитриевски: Исклучувам постизборна коалиција со СДСМ, дел од раководството треба да одговара 17/04/2024 - 16:47202 Од: Александар Тодески SHARE Нема да коалицирам со ова раководство...

Затвореници се обиделе да убијат осуденик во затворот Прилеп

СВР Битола поднесе кривична пријава против С.Р.(28) и Д.К.(39), двајцата од Прилеп, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „убиство во обид“. На...

Приведено 19-годишно момче од Гостивар- На соседот му ги украл кравите !!!

Деветнаесетгодишно момче е приведено отако украл добиток од штала во гостиварското село Добридол. „На 16.04.2024 во 09.15 часот во гостиварски Добридол, полициски службеници од СВР...

Скопјанец истепал полицајци во полициска станица

Во понеделникот околу 11.30 часот во Полициската станица Бит Пазар, бил приведен 33-годишниот К.С од Скопје затоа што во станицата физички нападнал полициски службеници...