11.9 C
Ohrid
понеделник, февруари 26, 2024
ПочетнаЕстрадаЛамбе Алабаковски по втор пат станува татко – неговата сопруга е бремена...

Ламбе Алабаковски по втор пат станува татко – неговата сопруга е бремена повторно

Пејачот кој веќе неколку години живее и работи во Америка на социјалните мрежи сподели фотографија од ултразвук на стомакот на неговата сакана.

Од фотографијата можеме да видиме дека неговата сопруга е бремена, а Ламбе под неа напиша:

„Радувајте се на малите нешта во животот тие се Најголеми! Радоста наша верувам е и ваша“.

Инаку Ламбе на кој ќе се сеќаваме по неговите песни кои станаа заразни и за помладата популација, веќе неколку години заедно со својата сопруга Магдалена и синот Михаил живеат во Америка.

Glamur

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Со самото вадење на органите и го спасиле животот: Нема вина кај лекарите за случајот со Веапоска покажува вешатчењето

Со вкрстено испрашување на вештакот, професор доктор Драге Дабески, кој на барање на обвинетите го изработи вештиот наод за отстранувањето на матка, јајник и...

Спречен шверц на апарати за игри на среќа на царинската испостава Гевгелија

Девет апарати за игри на среќа, како и 405 делови за одржување, се запленети откако увозник се обидел да ги прошверцува помеѓу пријавена стока...

Б.Н. од Македонски Брод го освои Супер милионер џекпотот вреден фантастични 20.555.130 милиони денари

Б.Н. од Македонски Брод е играчот кој фантастични 20.555.130 денари. Тој е среќниот сопственик на вториот СУПЕР МИЛИОНЕР на Видеолотарија Касинос Австрија, оваа година. Македонски...

На денешен ден, 26 февруари во 1948 година, е роден Ѓорѓи Колозов, последниот македонски цар

На денешен ден, 26 февруари во 1948 година, е роден Ѓорѓи Колозов, последниот македонски цар и Господ – еден од најпознатите и најдобрите македонски...