10.8 C
Ohrid
понеделник, мај 10, 2021
Почетна Естрада Ламбе Алабаковски по втор пат станува татко – неговата сопруга е бремена...

Ламбе Алабаковски по втор пат станува татко – неговата сопруга е бремена повторно

Translate (Eng):[gtranslate]

Пејачот кој веќе неколку години живее и работи во Америка на социјалните мрежи сподели фотографија од ултразвук на стомакот на неговата сакана.

Од фотографијата можеме да видиме дека неговата сопруга е бремена, а Ламбе под неа напиша:

„Радувајте се на малите нешта во животот тие се Најголеми! Радоста наша верувам е и ваша“.

РЕКЛАМА

Инаку Ламбе на кој ќе се сеќаваме по неговите песни кои станаа заразни и за помладата популација, веќе неколку години заедно со својата сопруга Магдалена и синот Михаил живеат во Америка.

Glamur

- Реклами -