9.7 C
Ohrid
петок, март 1, 2024
ПочетнаЕстрадаФото+Видео-Супер сексипилната Гавазова со новиот хит Џунгла на голема врата на македонската...

Фото+Видео-Супер сексипилната Гавазова со новиот хит Џунгла на голема врата на македонската естрада

Ѕверски добро, животински привлечно и атрактивно, зашто само згодна и сексапилна естрадна „ѕверка“ може да ги намами своите „жртви“… на грев! И тоа доброволно! Џунгла е новиот хит на Сузана Гавазова со кој ја освои македонската естрада

Разголени долги нозе, танга боди со животински принт или распослана на постела во црна садо-мазо комбинација, пејачката зрачи со еротски набој и неодолива привличност,елеганција и страшно добар вокал. Погледнете го видеото

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Свирепо убиство вечерва во центарот на Прилеп – Младо момче избодено до смрт!

Свирепо убиство се случило вечерва во строгиот центар на Прилеп. Имено, како што дознава Маркукуле, група на млади луѓе најпрво физички нападнале, а потоа и...

Со една минимална плата порано можело да се купат 170 четвртини бурек, а денес 270 четвртини и тоа добар бурек

Јас сум економист и можам да зборувам за економија, бурек економија во современата наука не постои. И ако сакате во бурек да пресметате во...

Лазаров се огласи откако беше изоставен од „Златна бубамара“: Во државава сѐ функционира на „на ти го – дај ми го“

Лазаров се огласи откако беше изоставен од „Златна бубамара“: Во државава сѐ функционира на „на ти го – дај ми го“ Насмејте се, ќе се...

Браво Македонијо- Собрани потребните 100.000 евра за Лео!!!

Драги наши, Собраните средства од хуманата лицитација заедно со златната бубамара, денес беа предадени на тетката на Лео. Господинот Кирче Митрески беше категоричен и не...