8.9 C
Ohrid
сабота, април 20, 2024
ПочетнаЕстрадаСања Николиќ и Марко Маринковиќ – Слаткар ќе станат родители.

Сања Николиќ и Марко Маринковиќ – Слаткар ќе станат родители.

Сања Николиќ и Марко Маринковиќ – Слаткар ќе станат родители.

Славниот македонски пар со фотографија ја објави среќната вест дека го очекува првото дете.

На фотографијата, убавата манекенка позира пред огледало додека го гали трудничкото стомаче.

„Ќе станам татко. 2020 ќе биде мојата најсреќна година. Ви ги посакувам моите убавини“ – напиша познатиот музичар на Instagram.

 

View this post on Instagram

 

I’m gonna be a daddy 😁 2020 ke bide mojata najsrekna godina 😍 Vi gi posakuvam moite ubavini ❤️ Happy New Year 🎆

A post shared by Slatkaristika (@iamslatkaristika) on

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Маричиќ до тетка Верица: Како ќе растат внуците, така и пензиите ќе растат !!

Меѓународниот секретар на СДСМ и кандидат за пратеник, Бојан Маричиќ, оствари средба со граѓаните пензионери од Изборната единици 1, каде што тој е дел...

Повторно го згрешивме знамето: Македонската армија и се заблагодари на Норвешка со знаме на Исланд

Македонската армија преку Фејсбук и се заблагодари на Норвешка, но го згреши знамето, па го искористи тоа на Исланд. „Моторните возила од Кралството Норвешка веќе...

Рибар во албанскиот дел на Охридското Езеро улови коран тежок 13,2 килограми

Рибарот Ylli Jaçellari во албанскиот дел на Охридското Езеро успеа да улови пастрмка – коран тежок 13,2 килограми. Тој е 45-годишен лиценциран риболовец од Уденишт,...

Боки 13 тврди дека Камчев и Русковска знаат каде е милионот од Луи Витон торбата од „Рекет“

Бојан Јовановски во јавноста познат како Боки 13 денес на прес-конференција пред Основниот кривичен суд Скопје рече дека бара фер, а не хистерична и...