19.9 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Естрада Оваа девојка е срам за женскиот пол: Се појави во ''Ѕвездите на...

Оваа девојка е срам за женскиот пол: Се појави во ”Ѕвездите на Гранд” скоро гола.

Translate (Eng):[gtranslate]

Синоќа, жирито беше крајно строго со кандидатите на „Звездите на Гранд“, а Саша Поповиќ и водителката Сања Кужет јасно потенцираа дека е време да се разделиме со некои.

Надица Вермезовиќ (28) од Ваљево е една од натпреварувачите која привлече големо внимание на натпреварот, но и лавина коментари на социјалните мрежи.

Поточно, таа се појави на сцената синоќа во „облека“ од која се гледаше скоро „се“ , тоа предизвика силна реакција на социјалните мрежи….

РЕКЛАМА

– Како тоа храниш дете, го образуваш и тоа доаѓа до звездите на гранд да ја покаже вагина..та – беа дел од коментарите на интернет.

- Реклами -