7.4 C
Ohrid
сабота, ноември 28, 2020
Почетна Естрада Сузана Гавазова: Доколку не би била пејачка ќе бев танчерка.... (Видео)

Сузана Гавазова: Доколку не би била пејачка ќе бев танчерка…. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Македонската фолкерка Сузана Гавазоза во „90 секунди“ одговараше на интересни и смешни прашања, па така таа откри што би била доколку не е пејачка, што најдобро знае да зготви и.т.н.

РЕКЛАМА
- Реклами -