18.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Естрада Вистинска бомба- Татијана Стефаноска ги изненади своите обожаватели со нејзиниот изглед.

Вистинска бомба- Татијана Стефаноска ги изненади своите обожаватели со нејзиниот изглед.

Translate (Eng):[gtranslate]

Фолк пејачката Татијана Стефановска во последно време постојано изненадува со своите трансформации. Иако живее во Охрид, кога доаѓа на свој терен во Битола, пејчката доминира во спој со професионалните стилисти од студиото „Belleza“ кои комплетно и направија ултра впечатлива промена.

Претходно таа ја обои косата во платинесто руса нијанса, а откако ја објави промената на профилите на социјалните мрежи, лајковите и ласкавите коментари не престанаа да се редат.

РЕКЛАМА
- Реклами -