Панчо ги „подбра“ девојките: Не секој газ е наменет за танга.

Популарниот диџеј Панчо Шорти во саботата го посети Охрид од каде што се јави на својот фејсбук-профил, со статус со кој го „предизвика гневот“ на дел од своите следбенички… А еве зошто:

Еве ме мене пак од Охрид, па чисто да ги потсетам ‘лепотицивие’ дека НЕ секој Г*З е наменет за танга по плажа. Мислам, имате огледало, многу е едноставно се гледа“, пишува Панчо, и додава: „Као дај имајте малце милост, стварно сакаме да спиеме навечер без кошмари“, а на крај го заврши статусот со „Намалете си ја тортата“ и со емтикон од торта и глава од свиња.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here