22.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Естрада По Џенифер Лопез, Гавазова се спореди и со Ники Минаж, но не...

По Џенифер Лопез, Гавазова се спореди и со Ники Минаж, но не се работи за задникот.

Translate (Eng):[gtranslate]

Една од најубавите и најзгодни фолкерки на македонската страда, Сузана Гавазова, неодамна се спореди со Џенифер Лопез, а сега истото го направи и со Ники Минаж.

Имено фотографијата е од стајлинг во 2018 година, а на неа Гавазова напраби споредба со Ники Минаж, двете имаат слична бела маица а над неа корсет со ластици кај градите.

Гавазова ја објави фотографијата па напиша „Ники или јас“. Погледнете и самите па одлучете која повеќе ви се допаѓа.

РЕКЛАМА
- Реклами -