20.5 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Естрада Стружанецот Зоки Зоц не мирува ни за време на пандемија, тој денес...

Стружанецот Зоки Зоц не мирува ни за време на пандемија, тој денес го извади новиот сингл насловен како “Ладно”

Translate (Eng):[gtranslate]

Охридската продукција New Tone неуморно работи на нови проекти”.
Зоки зоц во време на пандемија извади нов сингл насловен како “ладно”.
Проект на кој New Tone работеше изминатиов период.
Во продолжение слушнете ја “ладно”

РЕКЛАМА
- Реклами -