1.9 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаЕстрадаСпот ли е или филм за возрасни?- Во новиот спот на Ритко...

Спот ли е или филм за возрасни?- Во новиот спот на Ритко тверкање.. и полуголи девојки од Русија !!!

Битолскиот јутјубер Ритко повторно се одлучи да ги почасти неговите обожаватели со провокативен спот. Добро знаеме дека ваквите спотови е забрането да се емитуваат на телевизија, па Ритко неговата промоција ја најави на неговиот јутјуб канал. Песната е насловена Питбул, а спотот се снимаше во Битола. Дали е ова почеток и најава дека Ритко преминува во музичките води останува времето да покаже….

Во продолжение погледнете дел од спотот:

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

ЗАГИНА ЛОВЏИЈА ВО КИЧЕВСКО, по грешка застрелан со два истрели

Ловџија од кичевско денеска го загуби животот на лов, откако денеска околу 15 часот бил застрелан од друг ловџија во селото Бигор Доленци, дознава...

Перо Антиќ активно учествува во предизборната кампања на Вучиќ

Перо Антиќ веќе некое време објавува фотографии и видеа на неговите профили од политичкиот ангажман Во Србија идната недела ќе се одржат избори, а во...

Истиот лек во Германија е 310, а во Македонија 970 денари!

Ова е лекот Ко Росвера од 20 мг и 10 мг. Го препишуваат главно кардиолозите, а служи за одржување на ниско ниво на холестеротот...

Бил Гејтс: Интернетот помогна „лудите“ луѓе да се најдат едни со други

Мултимилијардерот Бил Гејтс изјави дека првично мислел дека Интернетот ќе го направи светот позаснован на факти, дека ќе стане рационален, но дека подоцна сфатил...