4.9 C
Ohrid
недела, декември 10, 2023
ПочетнаЕстрадаЗа сите што имаат брат или сестра: Дуетот на Александар и Сања...

За сите што имаат брат или сестра: Дуетот на Александар и Сања руши рекорди, за само 24 часа над 40.000 прегледи !!!!

Новате песна за дуетот на Александар Талески и Сања Ристеска ги руши рекордите на социјалните мрежи, за само 24 часа над 40.000 луѓе ја преслушале оваа песна само на социјалните мрежи. Инаку песната беше промовирана на Сателитската ИНТВ ден пред да биде објавена.Нема достапен описНема достапен опис

Текстот за оваа прекрасна песна е на самиот Александар Талески ,музиката и аражманот е на Флори Манев а снимена  е во студиото на Мендо Ташкоски, во Прилеп.

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Перо Антиќ активно учествува во предизборната кампања на Вучиќ

Перо Антиќ веќе некое време објавува фотографии и видеа на неговите профили од политичкиот ангажман Во Србија идната недела ќе се одржат избори, а во...

Истиот лек во Германија е 310, а во Македонија 970 денари!

Ова е лекот Ко Росвера од 20 мг и 10 мг. Го препишуваат главно кардиолозите, а служи за одржување на ниско ниво на холестеротот...

Бил Гејтс: Интернетот помогна „лудите“ луѓе да се најдат едни со други

Мултимилијардерот Бил Гејтс изјави дека првично мислел дека Интернетот ќе го направи светот позаснован на факти, дека ќе стане рационален, но дека подоцна сфатил...

Османи: Следната мисија на ДУИ е претседател на државата

Портпаролот на ДУИ, Бујар Османи денеска во изјава за медиумите рече дека следната мисија на ДУИ е претседател, бидејќи тоа е единствената функција која...