24.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Естрада За сите што имаат брат или сестра: Дуетот на Александар и Сања...

За сите што имаат брат или сестра: Дуетот на Александар и Сања руши рекорди, за само 24 часа над 40.000 прегледи !!!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Новате песна за дуетот на Александар Талески и Сања Ристеска ги руши рекордите на социјалните мрежи, за само 24 часа над 40.000 луѓе ја преслушале оваа песна само на социјалните мрежи. Инаку песната беше промовирана на Сателитската ИНТВ ден пред да биде објавена.Нема достапен описНема достапен опис

Текстот за оваа прекрасна песна е на самиот Александар Талески ,музиката и аражманот е на Флори Манев а снимена  е во студиото на Мендо Ташкоски, во Прилеп.

РЕКЛАМА
- Реклами -