31.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Естрада Влатко Миладиноски стана татко по втор пат.

Влатко Миладиноски стана татко по втор пат.

Translate (Eng):[gtranslate]

Македонскиот фолк пејач, кичевчанецот Влатко Миладиноски го доби своето второ дете, а Илинче за своја најголема радост си доби сестричка.

Гордиот татко за нашиот портал не ги криеше емоциите и веднаш ни ја потврди информацијата, така што заеднички упатуваме честитки, за безгрижно детство на новороденчето, исполнето со многу здравје, среќа, љубов и радост!

РЕКЛАМА
- Реклами -