27.9 C
Ohrid
сабота, јули 13, 2024
ПочетнаЕстрадаПогледнете како нашиот Васил Гарванлиев ќе биде облечен на Евросонг.

Погледнете како нашиот Васил Гарванлиев ќе биде облечен на Евросонг.

Македонскиот евровизиски тим вчера пристигна во Ротердам, а веќе денес нашиот претставник Васил Гарванлиев ја имаше и првата проба.

Реакциите на социјалните мрежи се дека имаме талентиран пејач со моќна интерпретација, а неочекувано внимание доби неговиот стајлинг.

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Медицинска сестра малтретирала бебе?!!- Таравари вели одговорност ќе има!

Министерот за здравство Арбен Таравари вечерва во објава на Фејсбук информира дека дознал за случајот со претепаното тримесечно бебе на Клиниката за детски болести,...

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин и уметниците од оркестарот на Македонската филхармонија. Охрид периодов е културен центар...

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на телата

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, попладнево се пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на...

Врие од полиција во скопски Центар по вознемирувачките снимки објавени во јавност

Врие од полиција во скопски Центар, откако вчера во јавноста беа пуштени вознемирувачки снимки од деца кои вандализираат парк во Капиштец. Снимките ги анализираат...