19.6 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Естрада И бојата му ја погодиле: Аца Лукас за подарок добил Џип Q8...

И бојата му ја погодиле: Аца Лукас за подарок добил Џип Q8 од свој драг пријател.

Translate (Eng):[gtranslate]

Аца Лукас добил подарок Audi Q8 S лине од 5.000 кубика чија вредност е преку 110.000 евра.

Подарокот стигнал од негов долгогодишен пријател Бојовиќ Ненад од Нови САД и голем донатор на Српската православна црква и сопственик на фирма во Штудгард кој се занимава со продажба на луксузни возила…..

РЕКЛАМА

Вечер

- Реклами -