27.9 C
Ohrid
сабота, јули 13, 2024
ПочетнаЕстрадаИ бојата му ја погодиле: Аца Лукас за подарок добил Џип Q8...

И бојата му ја погодиле: Аца Лукас за подарок добил Џип Q8 од свој драг пријател.

Аца Лукас добил подарок Audi Q8 S лине од 5.000 кубика чија вредност е преку 110.000 евра.

Подарокот стигнал од негов долгогодишен пријател Бојовиќ Ненад од Нови САД и голем донатор на Српската православна црква и сопственик на фирма во Штудгард кој се занимава со продажба на луксузни возила…..

Вечер

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Малолетниците кои беа најдени дрогирани се во стабилна состојба

Во свесна состојба се сите четворица малолетници кои вчера со тешка здравствена слика беа примени на Клиниката за токсикологија. Директорот на Клиниката, Андон Чибишев утрово...

Медицинска сестра малтретирала бебе?!!- Таравари вели одговорност ќе има!

Министерот за здравство Арбен Таравари вечерва во објава на Фејсбук информира дека дознал за случајот со претепаното тримесечно бебе на Клиниката за детски болести,...

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин и уметниците од оркестарот на Македонската филхармонија. Охрид периодов е културен центар...

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на телата

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, попладнево се пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на...