15.3 C
Ohrid
четврток, јуни 17, 2021
Почетна Естрада Оваа учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ имаше 145 килогарми, но сега...

Оваа учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ имаше 145 килогарми, но сега нема да ја препознаете…

Translate (Eng):[gtranslate]

Учесничката на музичкото натпреваување „Ѕвездите на Гранд“, Крстиња Тодорoвиќ по успешната операција на желудникот и губитокот на килограмите ја промени и бојата на коса.

Таа за неполна година дена изгубила 83 килограми, од круг во круг таа е се послаба.

– Кога пред две години се пријавив за натреварувањето во „Ѕвездите на Гранд“ имав 145 килограми. Имаше негативни коментари за мојот изглед, а мене ми беше многу важно ова натпреварување, одлучив да ги земам работите во свои раце и да се променам себе си, вели таа.

РЕКЛАМА

 

Крстиња додава дека тоа било единствен мотив да ослабне.

- Реклами -