15.3 C
Ohrid
петок, јуни 18, 2021
Почетна Естрада Елена Велевска: Кога ќе објавам провокативна фотографија не ме гледаат мене, ги...

Елена Велевска: Кога ќе објавам провокативна фотографија не ме гледаат мене, ги гледаат своите непристојни мисли!

Translate (Eng):[gtranslate]

Елена Велевска порача: Не ме гледаат мене, ги гледаат своите непристојни мисли!

„Луѓетo имаат лоша навика. Ме гледаат, а јас сум за нив некој вид огледало, наместо личност. Всушност, не ме гледаат мене, ги гледаат своите непристојни мисли, а потоа се извлекуваат нарекувајќи ме мене непристојна“ – порача познатата пејачка Елена Велевска откако во една постара објава прикачи сет провокативни фотографии.

Станува збор за една постара објава на која атрактивната пејачка  позира сама и гола на голем кревет, а на себе има „фрлено“ само еден бел чаршав кој ги крие нејзините интимни делови, но за жал секогаш има луѓе кои не го гледаат квалитетот на пејачката и нејзината добрина, едноставно сакаат да го оцрнат со негативни коментари и непристојни мисли….Нема опис за фотографијата.

РЕКЛАМА

Фото: Фејзбук.

- Реклами -