21.8 C
Ohrid
сабота, јули 20, 2024
ПочетнаЕстрадаЕстрадата во немаштија, а таа ужива во луксуз – ѕирнете како изгледа...

Естрадата во немаштија, а таа ужива во луксуз – ѕирнете како изгледа РАСКОШНИОТ хотел во кој е сместена Ирена Спасовка

Нашата позната пејачка замина на летување во Турција каде планира да ужива во следниве неколку дена.

Ирена Спасовска на социјалните мрежи објави неколку фотографии и видеа уште додека леташе со авионот, а потоа и од хотелот од кои можеме да видиме како изгледа преубавиот комплекс во кој е сместена.Во нашата земја се уште влада хаoc заради корона виpyсот, па малкумина се осмелуваат да заминат на патување.

Но нашата позната пејачка по кој знае кој пат покажа дека е бестрашна, а судејќи според нејзините фотографии на Инстаграм, таа максимално ужива и одлично се забавува на ова прекрасно место.

Текстот е делумно превземен .Прочитајте го целосниот текст тука.. glamur.mk

Фото Инстаграм

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Амбасадорот на Република Турција (Турк Фатих Улусој, во прва официјална посета на Општина Охрид.

Амбасадорот на Република Турција (Туркије), Фатих Улусој, кој беше во прва официјална посета на Општина Охрид. Графоначалникот Пецаков на средбата со Н.Е. разговараше за можностите...

Ангелов им додели благодарници на странските пилоти кои помагаат во гаснењето на пожарите

Синоќа (петок, 19.07.2024), на храбрите пилоти од Романија, Словенија, Хрватска, Србија и Црна Гора, кои ни помагаат во справување со огнената стихија, во знак...

Таравари го именува доктор Горан Маркоски за нов дирекор на Општата болница во Охрид.

Министерот за здравство, д-р Арбен Таравари изминатите неколку дена именуваше нови в.д. директори во следните јавни здравствени установи: – Клиничка болница Битола, Ненси Лозанче – Институт...

Пожарникари утрово го извлекоа телото на давеникот во Дојранското Езеро

Во раните утрински часови извлечено телото на мажот кој вчера се удави во Дојранско Езеро. Тројца пожарникари од ТППЕ Струмица утрово го извлекле телото. од СВР...