23.3 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Естрада ''А ние ќе рмбаме за 250 евра месечно''- Рефренот од песната ''ХАЈДЕ''...

”А ние ќе рмбаме за 250 евра месечно”- Рефренот од песната ”ХАЈДЕ” и донесе бакшиш колку еден нов автомобил. (BИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Познатата фолкерка Теа Таировиќ пред месец дена ја сними  песната „Хајде“ која стана вистински хит кај помладата генерација, како во Македонија така и на Балканот. Станува збор за песна која навистина има брз ритам, песна која ќе ве натера малку и да заиграте, но доколку згодната пејачка ви замеша малку со градите и задникот е тогаш пари летаат на сите страни…

Во продолжение погледнете колку пари и донесе рефренот во комбинација со тресење на задникот и градите од песната ”Хајде”


<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F100002310123177%2Fvideos%2F4143735482380082%2F&show_text=false&width=267&t=0″ width=”267″ height=”476″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share” allowFullScreen=”true”></iframe>

РЕКЛАМА
- Реклами -