31.9 C
Ohrid
понеделник, август 2, 2021
Почетна Естрада Вечерва сум спремна за НАСТАП, се пофали фолкерката Стојне Николова...

Вечерва сум спремна за НАСТАП, се пофали фолкерката Стојне Николова…

Translate (Eng):[gtranslate]

Откако комисијата за заразни болести дозволи да се прават свадби и други свечености, фолкерите овојпат не кукаат, туку се фалат кој повеќе тезги фатил и кој каде ќе настапува. Денес се пофали и сексипилната Струмичанка Стојне Николова дека вечерва е спремна за НАСТАП, и покрај што денес е Мртов Петок-Задушница. Македонците го искорисуваат секој можен момент за забава после едногодишната забрана, негледајќи на празниците..

Нема достапен опис

РЕКЛАМА
- Реклами -