22.5 C
Ohrid
петок, јули 30, 2021
Почетна Естрада Битолчанка се појави со лудачка кошула во шоуто „Ѕвездите на Гранд“. (Видео)

Битолчанка се појави со лудачка кошула во шоуто „Ѕвездите на Гранд“. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Учесничката во шоуто „Ѕвездите на Гранд“, Марија Груевска (23) која доаѓа од Македонија со причина ја носи титулата најестравагантна учесничка.

Со смели комбинации и до детаљ осмислени настапи, Марија од Битола не престанува да ги изненадува гледачите и жирито. Последен пат ги шокираше сите кога на сцената се појави со змија, а овој пат ги надмина сите очекувања откако се појави со сценски перформанс за песната „Денес сум луда“.-Груевска, начинот на кој размислуваш е фасцинантен. Твоите пејачки интервали се толку точни, одлично го изведе ова, истака Ѓорѓе Давид.

-Ти си иднината на Ѕвездите на Гранд, ти благодарам на новата димензија на ова шоу, истакна Мили.

РЕКЛАМА

Останатите членови на жирито истакнаа дека таа секогаш предизвикува силна реакција со своите настапи што е многу важно, поважно и од тоа дали ќе биде сфатена нејзината порака или изведба.

- Реклами -