21.1 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Естрада Гавазова му ги наполни рацете на нејзиниот сопруг со нејзините бујни гради...

Гавазова му ги наполни рацете на нејзиниот сопруг со нејзините бујни гради…

Translate (Eng):[gtranslate]

Изминативе денови на тапет повторно се најде Фолк пејачката Сузана Гавазова со нејзините бујни гради..

Фолкерката  има еден проблем кога се вози или ја возат, а истиот го предизвикува нејзиното деколте.

РЕКЛАМА

Но, според некои од нејзините најнови фотографии на кои вози, може да се види дека раскошната предница не баш и дозволува да биде коректна во сообраќајот и целосно безбедна, а тоа е големината на нејзините гради не и дозволува да го стави сигурносниот појас.

Гавозаова денес повторно ги почасти нејзините фанови со една топлес фотографија, во која нејзините гради ги прекрива нејзиниот сопруг Јасмин Курузовиќ.Нема достапен опис

 

- Реклами -