21.8 C
Ohrid
четврток, август 5, 2021
Почетна Македонија На Скопскиот маратон на тркач му излезе пенисот (ФОТО)

На Скопскиот маратон на тркач му излезе пенисот (ФОТО)

Translate (Eng):[gtranslate]

На секоја спортска манифестација редовно се случуваат незгодни ситуации, а на овогодинешниот Скопски маратон екипата на Слободен печат успеа да „улови“ една таква.

Погледнете за што станува збор:

РЕКЛАМА
- Реклами -