23.3 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Македонија Видео: Тргајте се од патот Шилегов вози !!!

Видео: Тргајте се од патот Шилегов вози !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

На ФБ страната на ПерпетууМобиле беше објавено видео како градоначалникот успешно  управува со Smart Balance Wheel.

РЕКЛАМА
- Реклами -