4.2 C
Ohrid
вторник, јануари 18, 2022
Почетна Естрада Гради летаат на сите страни, во новиот спот на Елена Јовческа ''АЈДЕ...

Гради летаат на сите страни, во новиот спот на Елена Јовческа ”АЈДЕ БАТО”

Translate (Eng):[gtranslate]

Фолкерката Елена Јовческа не знае за зборот одмор кога е во прашање музиката. Она што го ветува на својата публика, таа секогаш го исполнува. Атрактивната фолкерка овој пат го сними најавениот спот за песната “Ајде бато”. Снимањето помина во одлична, и пред се забавна атмосфера, а спотот се изработи во еден познат скопски ресторан.

За нејзиниот спот и овој пат се покрижи екипата на ИН Продукција.

Но мажи, внимавајте гради летаат на сите страни…. 🙂

РЕКЛАМА