Гради летаат на сите страни, во новиот спот на Елена Јовческа ”АЈДЕ БАТО”

Фолкерката Елена Јовческа не знае за зборот одмор кога е во прашање музиката. Она што го ветува на својата публика, таа секогаш го исполнува. Атрактивната фолкерка овој пат го сними најавениот спот за песната “Ајде бато”. Снимањето помина во одлична, и пред се забавна атмосфера, а спотот се изработи во еден познат скопски ресторан.

За нејзиниот спот и овој пат се покрижи екипата на ИН Продукција.

Но мажи, внимавајте гради летаат на сите страни…. 🙂

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here