Translate (Eng):

Познатата манекенка Драгана Спасовска, која беше дел и од едно познато реалити шоу, во интервју за емисијата “Бекстејџ” отворено зборуваше за својот живот во Дубаи, за бројните познанства со познатите личности и за парите како мерило за среќа.

Таа, помеѓу другото, откри и дека нејзин близок пријател е фудбалерот Роналдињо на кој му го има и телефонскиот број:


ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here