23.9 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Естрада Драгана Спасовска: Со Роналдињо сме газ и гашти.

Драгана Спасовска: Со Роналдињо сме газ и гашти.

Translate (Eng):[gtranslate]

Познатата манекенка Драгана Спасовска, која беше дел и од едно познато реалити шоу, во интервју за емисијата “Бекстејџ” отворено зборуваше за својот живот во Дубаи, за бројните познанства со познатите личности и за парите како мерило за среќа.

Таа, помеѓу другото, откри и дека нејзин близок пријател е фудбалерот Роналдињо на кој му го има и телефонскиот број:

РЕКЛАМА
- Реклами -