Скопската барбика открива: Ми нудат автомобили, станови само да бидат една вечер со мене.

Дефинитивно таа е една од „најлајкуваните“ девојки на социјалните мрежи. Причина поради тоа е нејзиниот изглед кој наликува на барбиките од детството.

Нејзиното име ви е веќе добро познато, Калтрина. Горда мајка, професорка по музичко, успешен мејк ап артист, но и инфлуенсерка.

На нејзиниот изглед никој не останува рамнодушен, токму за
тоа екипата на Бекстејџ реши да поразговара со неа и да ја праша какви пораки добива на Инстаграм.

И нудат коли и станови, но тоа е само дел од сето она што го има во својот инбкос.

Што друго добива во приватни пораки погледнете во продолжение:

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here