7.5 C
Ohrid
петок, март 1, 2024
ПочетнаМакедонијаСкопската барбика открива: Ми нудат автомобили, станови само да бидат една вечер...

Скопската барбика открива: Ми нудат автомобили, станови само да бидат една вечер со мене.

Дефинитивно таа е една од „најлајкуваните“ девојки на социјалните мрежи. Причина поради тоа е нејзиниот изглед кој наликува на барбиките од детството.

Нејзиното име ви е веќе добро познато, Калтрина. Горда мајка, професорка по музичко, успешен мејк ап артист, но и инфлуенсерка.

На нејзиниот изглед никој не останува рамнодушен, токму за
тоа екипата на Бекстејџ реши да поразговара со неа и да ја праша какви пораки добива на Инстаграм.

И нудат коли и станови, но тоа е само дел од сето она што го има во својот инбкос.

Што друго добива во приватни пораки погледнете во продолжение:

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

ЗИБЕРИ: Многу лични документи кои се обработени и подготвени за доставување се заглавени во лавиринтите на МВР

Готови документи се заглавени во лавиринтите на МВР, а поднесени се 50 претставки до Народниот правобранител. „Многу лични документи кои се обработени и подготвени...

Обвинителот Коцевски: Сум имал 50 до 60 вакви случаи, но како убиството на Вања Ѓорчевска немав видено

Државниот обвинител Љупчо Коцевски во првото телевизско интервју, во ТОП Тема на Телма наведе дека во обвинителската кариера истражувал многу злосторства, но како убиството...

Зад себе имам мандат без ниту една стратешка грешка, рече Пендаровски

Претседателот Стево Пендаровски ја објави кандидатурата за нов мандат на претстојните претседателски избори. Пребарај.. МАКФАКС МАКФАКС МАКЕДОНИЈАПендаровски ја објави кандидатурата за нов мандат: „Не ме контролира никој, ниту...

Скопјанец не пријавил дека е почината мајка му, па девет години ја земал инвалидската пензија !!!

Одделот за сузбивање на организиран и сериозен криминал поднесе кривична пријава против Н.Љ.(60) од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело...