28.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Македонија Скопје блесна во новогодишен сјај !!

Скопје блесна во новогодишен сјај !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Градоначалникот на Град Скопје, на својот фејсбук профил објави неколку фотографии од новогодишното украсување на метрополата.

РЕКЛАМА
- Реклами -