18.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Еве каде одат парите на граѓаните: Шилегов го носи Дино Мерлин за...

Еве каде одат парите на граѓаните: Шилегов го носи Дино Мерлин за 100.000 евра.

Translate (Eng):[gtranslate]

Српскиот портал „Курир.рс“ објави дел од хонорарите на балканските ѕвез
а тие се движат од 30.000 до 100.000 евра. Најмногу ќе добијат Здравко Чол
илјаи евра ќе пее во Будва, а Дино Мерлин на плоштадот Македонија во С
скопјани. Курир .рс објави дека и Цеца ќе пее во Будва , ама за 80.000 евра

РЕКЛАМА
- Реклами -