9.5 C
Ohrid
петок, март 1, 2024
ПочетнаМакедонијаЕве каде одат парите на граѓаните: Шилегов го носи Дино Мерлин за...

Еве каде одат парите на граѓаните: Шилегов го носи Дино Мерлин за 100.000 евра.

Српскиот портал „Курир.рс“ објави дел од хонорарите на балканските ѕвез
а тие се движат од 30.000 до 100.000 евра. Најмногу ќе добијат Здравко Чол
илјаи евра ќе пее во Будва, а Дино Мерлин на плоштадот Македонија во С
скопјани. Курир .рс објави дека и Цеца ќе пее во Будва , ама за 80.000 евра

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Свирепо убиство вечерва во центарот на Прилеп – Младо момче избодено до смрт!

Свирепо убиство се случило вечерва во строгиот центар на Прилеп. Имено, како што дознава Маркукуле, група на млади луѓе најпрво физички нападнале, а потоа и...

Со една минимална плата порано можело да се купат 170 четвртини бурек, а денес 270 четвртини и тоа добар бурек

Јас сум економист и можам да зборувам за економија, бурек економија во современата наука не постои. И ако сакате во бурек да пресметате во...

Лазаров се огласи откако беше изоставен од „Златна бубамара“: Во државава сѐ функционира на „на ти го – дај ми го“

Лазаров се огласи откако беше изоставен од „Златна бубамара“: Во државава сѐ функционира на „на ти го – дај ми го“ Насмејте се, ќе се...

Браво Македонијо- Собрани потребните 100.000 евра за Лео!!!

Драги наши, Собраните средства од хуманата лицитација заедно со златната бубамара, денес беа предадени на тетката на Лео. Господинот Кирче Митрески беше категоричен и не...