-0.1 C
Ohrid
вторник, ноември 30, 2021
Почетна Естрада Нема забава без добра музика: Погледнете каде фолк дивата Елена Јовческа ќе...

Нема забава без добра музика: Погледнете каде фолк дивата Елена Јовческа ќе настапува за најлудата ноќ.

Translate (Eng):[gtranslate]

Нема забава без добра музика,тоа е докажано. Затоа еден од најлуксузните ресторани каде настапуваат најдобрите музички имиња на Балканот, ресторанот Еквилибриум ја избра најдобрата фолкерка во Македонија, а тоа Елена Јовческа.

Елена како врвен професионалец избра да остане во Македонија за најлудата ноќ, покрај големите понуди да настапи надвор од нашата земја.Фотографија на EQUILIBRIUM restaurant & coffee bar.

РЕКЛАМА