16.9 C
Ohrid
сабота, јуни 19, 2021
Почетна Естрада Македонската Северина со нова фотосесија: Згодната Битолчанка Марија Луиса, повторно ги збудале...

Македонската Северина со нова фотосесија: Згодната Битолчанка Марија Луиса, повторно ги збудале мажите.

Translate (Eng):[gtranslate]

Нејзиното вистинско име и презиме е Марија Тодоровска, која во Македоија на естрадата е позната под уметничкото име Марија Луиса. Атрактивната битолчанка е фолк пејачка која на пошироката јавност и стана позната не по своите песни- хитови, туку по нешто сосема друго – нејзиниот изглед, разголените фотографии и нејзината порно афера.

Рака на срце фолкерката отсекогаш изгледала повеќе од атрактивно. Привлечна, пожелна, секси, со манекенски пропорции и бујни атрибути, Марија Луиса со секоја своја фотографија знаела да ја разгори фантазијата, особено на машкиот свет, зошто покрај изгледот и пеењето, во градењето на нејзиниот имиџ главна доминација има нејзината провокација.

Погледнете за што станува збор:

 

View this post on Instagram

 

#photography #photoshoot #photoofday #luxurylifestyle #sexy #car #boing #body @d.r.d_media

A post shared by Marija Luisa (@luisa.todorovska) on

РЕКЛАМА


- Реклами -