-0.1 C
Ohrid
вторник, ноември 30, 2021
Почетна Естрада Сузана Гавазова се пофали дека ќе снима дует песна со Слаткар.

Сузана Гавазова се пофали дека ќе снима дует песна со Слаткар.

Translate (Eng):[gtranslate]

Пред некое време Марко Маринковиќ – Слаткар и неговата поубава половина Сања Николиќ, објавија на социјалната мрежа Инстаграм дека го очекуваат својот прв наследник.

Екипата на Бекстејџ отиде и поразговара со идниот татко, кој што вели дека мекици нема да има бидејќи според него тоа се залудно потрошени пари.

Деновиве на социјалните мрежи се појави интересна фотографија која кај следачите буди голема љубопитност. Фотографијата ја објави нашата пејачка Сузана Гавазова, а на неа фолкерката е сликана заедно токму со „Слаткар“, додека во описот на фотографијата стои: „Се готви нешто со најдобриот и единствениот Слаткар!“Дали Слаткар и Гавазова ќе ги здружат силите и ќе направат дует останува да видиме со текот на времето.

РЕКЛАМА