11.9 C
Ohrid
сабота, септември 25, 2021
Почетна Македонија (ФОТО) Амди Бајрам го преспа и НАТО

(ФОТО) Амди Бајрам го преспа и НАТО

Translate (Eng):[gtranslate]

Ни свечената седница за ратификација на Протоколот за пристапување на Македонија во НАТО не беше доволно интересна за пратеникот на Амди Бајрам. Тој и оваа седница во Собрание ја искористи за попладневна дремка.

ОХРИД 24

РЕКЛАМА
- Реклами -