18.3 C
Ohrid
недела, септември 26, 2021
Почетна Македонија (ВИДЕО) Скопјанец не ги пуштал жените да излезат од зграда, пред нивни...

(ВИДЕО) Скопјанец не ги пуштал жените да излезат од зграда, пред нивни очи се соблекол гол и……..

Translate (Eng):[gtranslate]

Станарки на зграда во општина Кисела Вода се жртви на лице кое сексуално ги вознемирува. Станарите го пријавиле случајот во полиција и ги доставиле снимките од безбедносната камера.

Лицето сѐ уште не е пронајдено, ниту уапсено. За ова дело се предвидува парична или казна затвор од една година, објави Сител.

РЕКЛАМА
- Реклами -