9.3 C
Ohrid
четврток, март 4, 2021
Почетна Македонија Грција повторно ја спушти рампата и забрани влез за сите странци до...

Грција повторно ја спушти рампата и забрани влез за сите странци до 15ти јули !!

Translate (Eng):[gtranslate]

РЕКЛАМА
- Реклами -