14.1 C
Ohrid
понеделник, септември 21, 2020
Почетна Македонија 22-годишна девојка била допирана по телото од патник во комбе од Струга...

22-годишна девојка била допирана по телото од патник во комбе од Струга кон Охрид !!!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Вчера попладне во охридската полиција 22-годишна охриѓанка пријавила дека била вознемирувана во комбе кое сообраќало на релацијата Струга-Охрид.

Според пријавата, непознато лице кое исто така било во комбето ја допирало по телото.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

РЕКЛАМА
- Реклами -